PAMINKLAI, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
PAMINKLAI, UAB

PAMINKLAI, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Pramonės g. 6A
LT-78148, Šiauliai, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 144482492
Kodi vat: 444824917
Ss code siguruesi: 262899
Ore pune
I-V 8:00-17:00
VI 8:00-17:00

- PAMINKLAI, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.marmuras.lt

Emri site: UAB PAMINKLAI – akmuo, granitas, marmuras, palanges, stalvirsiai, stone, marble, granite, technistone, silestone, fireplaces, table tops, sills

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi PAMINKLAI, UAB Karte biznesi